Najnowsze ciekawostki ze świata social media 

               Jak wypromować fanpage ?

                          Jak zyskać ruch na stronę 


Jak wypromować stronę na FB?

Jak wypromować stronę na FB?

Od pewnego czasu regularnie publikujesz posty na swoim profilu na Facebooku, jednak zasięgi nie są dla Ciebie satysfakcjonujące? A może zastanawiasz się, jak zdobyć lajki na Facebooku, aby móc docierać do naprawdę szerokiego grona odbiorców? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem, a poznasz odpowiedzi na te i inne pytania! 


Czytaj więcej

Funkcje na Instagramie

Funkcje na Instagramie

              Funkcje  na Instagramie

Instagram jest obecnie jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Ogromna rozpoznawalność marki i jej wysoka renoma wśród młodych ludzi biorą się z wielu czynników, wśród których ważną rolę odgrywają prostota w obsłudze i duży wybór praktycznych narzędzi, umożliwiających łatwą konfigurację naszego profilu i zamieszczanych treści. Jakie praktyczne narzędzia oferuje Instagram? Jak dokładnie mogą nam one pomóc w pozyskiwaniu znajomych i klientów?


Czytaj więcej

Szybkie lajki na Facebooku

Szybkie lajki na Facebooku


Nie ma chyba osoby, która nie znałaby Facebooka. To największy portal społecznościowy, na którym konta ma większość ludzi na świecie, a z możliwości zakładania stron oraz reklamowania się korzysta niemal każda firma. Zobacz, jak możesz promować swoją stronę na Facebooku i czy da się kupić lajkiCzytaj więcej

Algorytmy Google 2020

Algorytmy Google 2020

Prowadzisz  stronę internetową? Wiesz więc, jak ważne jest jej pozycjonowanie w wyszukiwarce, ale czy na pewno rozumiesz dobrze ten proces? Poznaj od środka Google i jego algorytmy i sprawdź, jakie zmiany zostały wprowadzone w tym roku.

Każdy, kto prowadzi firmę i stronę internetową wie, jak skomplikowanym procesem jest zdobycie i utrzymanie na niej ruchu, który zależy w dużej mierze od widoczności strony w wyszukiwarce. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to działa? W jaki sposób Google odczytuje słowa kluczowe, linki i pozycjonuje stronę? Poznaj najważniejsze algorytmy największej i najpopularniejszej wyszukiwarki.


Czytaj więcej

Jak reklamować firmę w internecie

Jak reklamować firmę w internecie

Zdecydowana większość ludzi korzysta dzisiaj z internetu. Sprawia to, że internet jest teraz narzędziem marketingowym lepszym niż zwykłe media. Trzeba jednak wiedzieć, co i jak zrobić, żeby wypromować swoją stronę w internecie. Zobacz, co możesz zrobić, by zdobyć jak najwięcej klientów i o co chodzi w pozycjonowaniu swojej strony internetowej.


Czytaj więcej

Jak rozwinąć kanał na Youtube

Jak rozwinąć kanał na Youtube


YouTube jest równie często wybieranym portalem co Facebook. Umożliwia przekazywanie informacji w formie video, czyli połączenia obrazu z dźwiękiem. Niektóre informacje nawet łatwiej przekazać w taki sposób niż poprzez słowo pisane. Jednak zanim założysz kanał, dowiedz się, jak zdobyć wyświetlenia oraz promować się na You Tube.


Czytaj więcej

Jak zwiększyć ruch na stronie

Jak zwiększyć ruch na stronie

Dobra strona internetowa jest ważna, ale w niczym nam nie pomoże, jeśli ruch na niej będzie znikomy.

Dlatego przygotowaliśmy kilka rad dla tych, którzy dysponują już odpowiednio przygotowaną stroną i chcieliby zwiększyć na niej ruch.


Czytaj więcej

Czym jest Likee ? Likee aplikacja

Czym jest Likee ? Likee aplikacja

W dzisiejszych czasach gdy wszyscy żyją szybko najczęściej wybierane są krótkie i dynamiczne treści.

Podczas gdy na całym świecie rekordy popularności bije aplikacjaTikTok, równolegle coraz większą popularność zdobywa Likee.


Aktualnie znajduje się na 7 miejscu najchętniej pobieranych aplikacji, w trzecim kwartale 2019 aplikację zainstalowało 80mln użytkowników.


Obecnie ma do 115 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie , po tym jak odnotowała ponad 200% wzrost liczby widzów w 2019 roku.


Czym jest i czemu warto już teraz rozpocząć działanie w tej aplikacji?


Czytaj więcej
Aproch LTD w Oferteo.pl